Home جلسات داخلی شرکت آبفا استان کرمان در بالاترین سطح تعامل با حاکمیت قرار دارد

شرکت آبفا استان کرمان در بالاترین سطح تعامل با حاکمیت قرار دارد

شرکت آبفا استان کرمان در بالاترین سطح تعامل با حاکمیت قرار دارد

0

خبرنگار آبفا کرمان- اولین گردهمایی معاونین و مدیران شرکت آب و فاضلاب استان کرمان با حضور مدیرعامل،معاونین، مدیران عامل شرکتهای آبفا سیرجان و رفسنجان و جمعی از روسای امور ادارات در سالن اجتماعات ستاد مرکزی برگزار شد.

در این جلسه محمد طاهری رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمان طی سخنانی گفت: مجموعه شرکت آبفا با کوشش و تلاش شبانه روزی مشغول به فعالیت است و در بدترین شرایط اقتصادی علیرغم همه مشکلات و کمبود اعتبارات با تلاش و همدلی کارکنان شرکت توانسته ایم پروژه های بسیار خوبی را اجراء نمائیم که این امر مرهون لطف خدا و اعتماد مسئولین و مردم است .

وی افزود: این شرکت در بالاترین سطح تعامل با حاکمیت قرار دارد به گونه ای که در سالهای مختلف نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی از هر جناحی ،حامی شرکت و قدردان فعالیت های آن بوده و هستند.

مدیرعامل شرکت آبفا استان کرمان در ادامه سخنان خود بیان داشت: این مجموعه با خرد جمعی اداره می شود و همه باید در اداره شرکت مشارکت داشته باشند و خود را در قبال منافع شرکت و کارکنان آن مسئول بدانند.

 وی از مدیران امور در شهرهای مختلف خواست در راستای خدمات رسانی به شهروندان،از حقوق شرکت دفاع نموده و با کسب بموقع درآمدها و وصول مطالبات مشکلات اقتصادی را مرتفع نمایند.

طاهری با تاکید بر میدان دادن به نیروهای جدید افزود: باید مدیران و کارشناسان شرکت به علم و دانش روز و شرکت آبفا به تکنولوژی روز مجهز شوند.همچنین به تاسی از مقام معظم رهبری،در جهت حمایت از کالای ایرانی، از تولیدات داخلی استفاده شود.

مدیرعامل شرکت آبفا استان کرمان با اشاره به کاهش نزولات جوی افزود: تابستان ۹۷، تابستان بسیار سختی است و به منظور پشت سر گذاشتن بحران کم آبی در سرتاسر استان همه تاسیسات آماده به کار باشند و شناسایی مشترکین پر مصرف، منابع آبی جایگزین از قبیل چاههای کشاورزی، شهرداری، کارخانه ها در دستور کار قرار گیرد.

گفتنی است در آغاز این گردهمایی معاونین مالی و پشتیبانی، فنی و مهندسی، بهره برداری ، مشترکین و برنامه ریزی به بیان مسائل حوزه های مربوطه پرداختند و در پایان برنامه نیز از شرکت ها و اموراتی که در ارزیابی عملکرد سال ۹۵، حائز رتبه برتر شده بودند، با اهداء لوح سپاس قدردانی شد.

 

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *