Home تقدیر و تشکر مراسم تجلیل از جانبازان شرکت آب و فاضلاب استان کرمان برگزار شد

مراسم تجلیل از جانبازان شرکت آب و فاضلاب استان کرمان برگزار شد

مراسم تجلیل از جانبازان شرکت آب و فاضلاب استان کرمان برگزار شد

0

خبرنگار آبفا کرمان- مراسم تجلیل از جانبازان شرکت آب و فاضلاب استان کرمان همزمان با هفته دفاع مقدس با حضور سردار مطهری جانشین فرمانده سپاه ثاراله ، سرهنگ جلالی رئیس سازمان بسیج کارمندی استان ، طاهری رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آبفا استان و جمعی از معاونین و مدیران ستادی برگزار شد.

در این مراسم سردار محمد مطهری” جانشین فرمانده سپاه ثارا… کرمان ضمن بیان خاطراتی از دلاوری های رزمندگان هشت سال دفاع مقدس بر زنده نگه داشتن یاد شهدا ، جانبازان و آزادگان این دوران تاکید کرد.

مطهری با بیان ارزش کار جانبازان در مجموعه شرکت آبفا که وظیفه آبرسانی و خدمت رسانی به شهروندان را دارد ابراز امیدواری کرد:همه ما در هر عرصه ای سربازان خوبی برای ولایت و رهبری باشیم و با ارائه خدمات ارزنده و مطلوب بیش از پیش بتوانیم موجبات رضایت پروردگار را فراهم آوریم.

در ادامه مراسم مدیرعامل شرکت آبفا طی سخنانی گفت: امنیت و سربلندی ایران اسلامی مرهون رشادت ها و ایثار این عزیزان است و تکریم جانبازان و ایثارگران یک وظیفه همگانی است.

وی  با بیان اینکه آرامش و امنیت امروز کشور حاصل رشادت ها و ازخودگذشتگی های جانبازان است افزود: با وجود شما جهادگران و جانبازان سرافراز است که امروز علیرغم نا امنی و جنگ‌های خانمان‌سوز در کشورهای همسایه و کشتار و آوارگی هزاران زن و مرد در کنار مرزهای کشور، ما در محیطی امن و آرام و بدون جنگ و ناامنی زندگی می کنیم.

در این مراسم با اهداء لوح از رشادتهای ۳۱ تن از همکاران جانباز شاغل و بازنشسته شرکت آبفا استان کرمان تجلیل شد.

 

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *