Home تقدیر و تشکر شرکت آب و فاضلاب استان کرمان «رتبه برتر» جشنواره شهید رجایی را کسب کرد

شرکت آب و فاضلاب استان کرمان «رتبه برتر» جشنواره شهید رجایی را کسب کرد

شرکت آب و فاضلاب استان کرمان «رتبه برتر» جشنواره شهید رجایی را کسب کرد

0

خبرنگار آبفا کرمان-در ارزیابی عملکرد سال ۹۶ دستگاههای اجرایی استان کرمان در جشنواره شهید رجایی،شرکت آب و فاضلاب این استان به مدیریت محمد طاهری موفق به کسب «رتبه برتر» در دو بعد شاخصهای عمومی و اختصاصی از میان دستگاههای اجرایی استان شد.

منصور احمدی پور معاون برنامه ریزی شرکت آبفا استان کرمان ضمن اعلام این خبر گفت: کسب این رتبه بیانگر تلاش مخلصانه همکاران در حوزه خدمت رسانی مستمر و بدون وقفه به شهروندان و کسب رضایت اکثریت قریب به اتفاق مشترکین این شرکت است.

وی همچنین از تلاش وجدیت همکاران شاغل در معاونت برنامه ریزی درزمینه جمع آوری ، ثبت، انتقال اطلاعات و دفاع از نتایج در طول سال قدردانی نمود.

شایان ذکر است به منظور شناسایی و تقدیر از تلاشگران عرصه خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و ملت شریف و بزرگوار ایران اسلامی ‌و نهادینه کردن ارتقا و بهبود عملکرد دستگاه های اجرایی در سطوح مختلف از طریق تقدیر و تشویق آنها، جشنواره شهید رجایی برگزار می شود.

توسعه و ترویج فرهنگ عدالت گستری، خدمت به مردم در نظام اداری، توسعه و ترویج فرهنگ کار تیمی به جای فرهنگ کار فردی، ارتقای کارآمدی، بهره وری، پاسخگویی و شفافیت عملکرد دستگاه های اجرایی، آگاهی مردم از وضعیت عملکرد دستگاه ها و در نتیجه افزایش اعتماد عمومی، نظام مند کردن فعالیت‌ها و اقدام‌های دستگاه های اجرایی از طریق بازخوردهای نتایج ارزیابی و بازنگری اهداف، سیاست‌ها، وظایف و برنامه‌های آنها، تقویت وجدان کاری، انضباط اجتماعی و اقتصادی، روحیه کار جهادی، کارآفرینی و درستکاری، تشویق و ترغیب مدیران و کارمندان به ارائه خدمات بهتر و سریع تر به ارباب رجوع و شناسایی، انتخاب، معرفی و تقدیر از برگزیده‌ها از جمله اهداف برگزاری این جشنواره است.

 

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *