Home انتصاب مراسم تودیع و معارفه ذیحساب شرکت آب و فاضلاب استان کرمان برگزار شد

مراسم تودیع و معارفه ذیحساب شرکت آب و فاضلاب استان کرمان برگزار شد

مراسم تودیع و معارفه ذیحساب شرکت آب و فاضلاب استان کرمان برگزار شد

0

خبرنگار آبفا کرمان- مراسم تودیع و معارفه ذیحساب شرکت آب و فاضلاب استان کرمان با حضور مدیرعامل شرکت، مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان ، معاونین و جمعی از مدیران شرکت آبفا برگزار شد.

در این مراسم محمد طاهری مدیرعامل شرکت ضمن تقدیر و تشکر از آقای سیدی نیا ذیحساب قبلی شرکت اظهارکرد: با توجه به فعالیت شرکت  در حوزه آبرسانی و استمرار این خدمت  انتظار همکاری بیشتر و پیشنهاد راهکارهای مالی جهت حل مشکلات شرکت توسط ذیحساب وجود دارد که در این زمینه ایشان در پیشبرد اهداف شرکت و همچنین در جاهایی که نیاز به همکاری و همراهی بیشتر داشت به خوبی ایفای وظیفه نمود.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان افزود: اسناد هر پروژه یا طرحی که در اختیار ذیحساب قرار می گیرد ماحصل زحمات چند ماهه کار افراد متعدد می باشد لذا انتظار می رود در راستای جذب سریعتر اعتبارات در اسرع وقت ذیحساب کلیه اسناد و مدارک را مورد بررسی قرار دهد، البته در عمل بخش عمده ای از نظارت ها و کنترل های قانونی توسط مدیران بخش های مختلف صورت می گیرد.

طاهری  در ادامه بیان نمود: امید است آقای سلطانی نژاد ذیحساب جدید شرکت با توجه به درآمدها و کمبودهای شرکت و نحوه استفاده از اعتبارات با نگاه خاص و سرعت مورد نیاز و قابل پیش بینی کارهای این بخش را به انجام برسانند.

در ادامه شیخ اسدی مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان ضمن اشاره به این مطلب که یکی از سنگین ترین پست های سازمانی در کشور ذیحسابی است و مسیری پرزحمت، فراروی ذیحسابان قرار دارد که حرکت در مسیر صحیح مستلزم درک و همکاری متقابل می باشد ، گفت: وظیفه ما همراهی با دستگاههای اجرایی است و اینکه با ایجاد تعامل برای شما یار و مشاور فکری باشیم.

وی تصریح کرد: در جهت انجام هر چه بهتر کارها لوازم و زیرساخت های لازم فراهم گردد تا یک تعامل همه جانبه در جهت تحقق اهداف شرکت از راه گفتگو صورت پذیرد.

در این مراسم آقای عباس اسدی نیا تقدیر و تودیع و آقای سلطانی نژاد به عنوان ذیحساب جدید شرکت معرفی شد.

 

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *