Home بازدید بازدید مدیرکل دفتر حقوقی وزارت نیرو و معاون مهندسی و توسعه شرکت آب و فاضلاب کشور از پروژه انتقال آب به کرمان

بازدید مدیرکل دفتر حقوقی وزارت نیرو و معاون مهندسی و توسعه شرکت آب و فاضلاب کشور از پروژه انتقال آب به کرمان

بازدید مدیرکل دفتر حقوقی وزارت نیرو و معاون مهندسی و توسعه شرکت آب و فاضلاب کشور از پروژه انتقال آب به کرمان

0

محمد امانی مدیرکل دفتر حقوقی وزارت نیرو و پاکروح معاون مهندسی و توسعه شرکت آب و فاضلاب کشور در سفر به کرمان به اتفاق طاهری مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان ، علیزاده مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کرمان، و رشیدی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی از محل کارگاه خروجی و همچنین تصفیه خانه پروژه انتقال آب از سد شهیدان امیرتیموری (صفارود) به کرمان بازدید کردند.

همچنین مهندس فدائی معاون طرح و توسعه شرکت آب منطقه ای کرمان، مجری طرح و مشاور و پیمانکار نیز در این دیدار حضور داشتند و در خصوص پروژه توضیحات لازم را ارائه کردند.

در ادامه پروژه انتقال آب از سد شهیدان امیرتیموری (صفارود به کرمان) با حضور مدیرکل دفتر حقوقی وزارت نیرو و معاون مهندسی و توسعه شرکت آب و فاضلاب کشورو مسئولان استانی بررسی شد.

در این جلسه که معاونین، مدیران، مجریان و کارشناسان شرکت آب منطقه ای کرمان حضور داشتند، مهندس رضایی مجری طرح به ارائه توضیحاتی در خصوص پروژه انتقال آب پرداخت و نسبت به مسائل و موارد مطرح شده بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

 

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *