Home تقدیر و تشکر اهداء لوح و تندیس جشنواره شهید رجایی به مدیرعامل شرکت آبفا استان کرمان

اهداء لوح و تندیس جشنواره شهید رجایی به مدیرعامل شرکت آبفا استان کرمان

اهداء لوح و تندیس جشنواره شهید رجایی به مدیرعامل شرکت آبفا استان کرمان

0

خبرنگار آبفا کرمان- بیستمین جشنواره شهید رجایی با حضور امام جمعه، سرپرست استانداری ،رئیس سازمان برنامه و بودجه و جمعی از مدیران دستگاههای اجرایی استان برگزار شد .

در این جشنواره،شرکت آب و فاضلاب استان کرمان موفق به کسب «رتبه برتر» در دو بعد شاخصهای عمومی و اختصاصی از میان دستگاههای اجرایی استان شد و لوح و تندیس این جشنواره توسط سرپرست استانداری کرمان به محمد طاهری مدیرعامل این شرکت اهدا شد.در این لوح آمده است:

جناب آقای محمد طاهری

مدیرعامل محترم شرکت آب و فاضلاب شهری

«بی شک کارآمدی و اثربخشی نظام اداری عامل مهم و حیاتی در تحقق اهداف و برنامه ای همه جانبه و لازمه پیشرفت و توسعه یکپارچه در کشور می باشد.

در راستای پیاده سازی و تحقق اهداف و برنامه های اصلاح نظام اداری مبتنی بر سیاست های کلی نظام اداری، ابلاغی مقام معظم رهبری و بر اساس نتایج ارزیابی عملکرد در سال ۱۳۹۶ از سوی ستاد جشنواره شهید رجایی استان به عنوان دستگاه برتر در شاخص های اقتصاد مقاومتی برگزیده شده اید.

بدینوسیله مراتب تقدیر و تشکر خود را از جنابعالی و همکاران پر تلاش آن مجموعه ابراز می نماییم.امید است با استعانت از درگاه الهی و پیروی از منویات مقام معظم رهبری در پیشبرد هرچه بهتر امور و خدمات به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران،دولت تدبیر و امید و مردم شریف استان پیروز و سربلند باشید.»

منصور احمدی پور معاون برنامه ریزی شرکت آبفا استان کرمان در رابطه با کسب این رتبه گفت: کسب این رتبه بیانگر تلاش مخلصانه همکاران در حوزه خدمت رسانی مستمر و بدون وقفه به شهروندان و کسب رضایت اکثریت قریب به اتفاق مشترکین این شرکت است.

گفتنی است در جشنواره شهید رجایی در استان کرمان در سال ۹۶ ، هفتاد دستگاه مورد ارزیابی قرار گرفتند که نهایتا ۱۷ دستگاه برتر و ۱۷ تیم کاری در استان انتخاب شدند.

لازم به ذکر است به منظور شناسایی و تقدیر از تلاشگران عرصه خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و ملت شریف و بزرگوار ایران اسلامی ‌و نهادینه کردن ارتقا و بهبود عملکرد دستگاه های اجرایی در سطوح مختلف از طریق تقدیر و تشویق آنها، جشنواره شهید رجایی برگزار می شود.

توسعه و ترویج فرهنگ عدالت گستری، خدمت به مردم در نظام اداری، توسعه و ترویج فرهنگ کار تیمی به جای فرهنگ کار فردی، ارتقای کارآمدی، بهره وری، پاسخگویی و شفافیت عملکرد دستگاه های اجرایی، آگاهی مردم از وضعیت عملکرد دستگاه ها و در نتیجه افزایش اعتماد عمومی، نظام مند کردن فعالیت‌ها و اقدام‌های دستگاه های اجرایی از طریق بازخوردهای نتایج ارزیابی و بازنگری اهداف، سیاست‌ها، وظایف و برنامه‌های آنها، تقویت وجدان کاری، انضباط اجتماعی و اقتصادی، روحیه کار جهادی، کارآفرینی و درستکاری، تشویق و ترغیب مدیران و کارمندان به ارائه خدمات بهتر و سریع تر به ارباب رجوع و شناسایی، انتخاب، معرفی و تقدیر از برگزیده‌ها از جمله اهداف برگزاری این جشنواره است.

 

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *