Home اخبار ورزشی تیم بم، قهرمان مسابقات فوتسال کارکنان شرکت آبفای استان شد


تیم بم، قهرمان مسابقات فوتسال کارکنان شرکت آبفای استان شد

0

خبرنگار آبفا کرمان- مسابقات فوتسال کارکنان شرکت مهندسی آب وفاضلاب استان کرمان با حضور هفت تیم از شهرستانهای کرمان ،سیرجان ،بم ،جیرفت ،کهنوج ، به  میزبانی شرکت آب و فاضلاب رفسنجان  از تاریخ ۲۷مهرماه آغاز شد و به مدت ۴روز  تا ۳۰ مهر ماه ادامه یافت .

در این دوره از مسابقات تیم امور آب و فاضلاب شهرستان بم توانست با غلبه بر حریفان ، عنوان قهرمانی این دوره از مسابقات را بدست آورد و تیم های امور آب و فاضلاب کرمان و ستاد مرکزی به ترتیب به مقام دوم و سوم دست یافتند.

همچنین تیم آب و فاضلاب رفسنجان نیز به عنوان تیم اخلاق این دوره از مسابقات انتخاب شد.

در مراسم اختتامیه چرخ انداز رئیس هیئت مدیره و سرپرست شرکت آب وفاضلاب رفسنجان از تیم های شرکت کننده ، اعضای کمیته ورزشی برگزاری مسابقات ، هیئت داوران و ودیگر شرکت کنندگان تقدیر وتشکر کرد .

حسامی دبیر کمیته ورزشی شرکت آب وفاضلاب استان کرمان ضمن تقدیر و تشکر از برگزار کنندگان این دوره از مسابقات گفت : هدف از برگزاری این مسابقات گسترش وتوسعه ورزش به شهرستانها بوده است.

در پایان از اعضای کمیته ورزشی برگزاری مسابقات آقایان حمید ماژورزاده ، محسن حسامی و حسین محمدی با اهداء هدایایی قدردانی شد.

در ضمن مجید میرشاهی از سیرجان به عنوان بهترین بازیکن اخلاق ، علیرضا حسنی از بم به عنوان بهترین بازیکن ، محمد علی سیاهکوهی از کرمان به عنوان آقای گل مسابقات و بهرام نعمتی به عنوان بهترین دروازه بان توسط کمیته ورزشی انتخاب شدند.

برچسب ها :
 

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *