Home انتصاب مراسم تودیع و معارفه مسئول پایگاه بسیج قمر بنی هاشم شرکت آبفای استان برگزار شد

مراسم تودیع و معارفه مسئول پایگاه بسیج قمر بنی هاشم شرکت آبفای استان برگزار شد

مراسم تودیع و معارفه مسئول پایگاه بسیج قمر بنی هاشم شرکت آبفای استان برگزار شد

0

خبرنگار آبفا کرمان- مراسم معارفه صمدانی به عنوان فرمانده بسیج پایگاه حضرت قمر بین هاشم (ع) و تودیع محمود زنگی آبادی مشاور مدیرعامل در امور جانبازان و ایثارگران شرکت آب و فاضلاب استان کرمان با حضور مدیرعامل شرکت، مسئول سازمان بسیج کارمندان استان و جمعی از کارکنان ستاد مرکزی و امور آبفای کرمان در سالن اجتماعات شرکت آبفا برگزار شد.

در این جلسه طاهری مدیرعامل شرکت آبفای استان طی سخنانی گفت: زنگی آباد یک بسیجی به معنای واقعی در مجموعه ما بود و امیدواریم از دوران بازنشستگی خود لذت ببرد.

وی افزود: نهال بسیج بیش از سی سال پیش توسط امام کاشته شده و اگر امروز این روحیه بسیجی و جهادی نبود این امنیت و آرامش را در داخل کشور نداشتیم.

رئیس هیئت مدیره شرکت آبفای استان در ادامه بیان داشت: صمدانی از مدیران با تجربه و با سابقه است .امیدواریم تلاش کند روحیه بسیجی،گذشت و فداکاری و حراست و حفاظت از نظام و سرزمین را در بین کارکنان شرکت آبفا روز به روز تقویت و بیشتر کند.

در ادامه مراسم سرهنگ علیخانی مسئول سازمان بسیج کارمندان استان طی سخنانی و با اشاره به جایگاه بسیج و بسیجی در جامعه از زحمات زنگی آبادی در طول دوران تصدی این مسئولیت قدردانی کرد و برای صمدانی آروزی توفیق نمود.

 

برچسب ها :
 

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *